Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
uvod [2019/05/19 10:54]
spravce
uvod [2020/01/12 21:29]
spravce
Řádek 6: Řádek 6:
 ===!!POZOR, DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!!=== ===!!POZOR, DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!!===
  
-**Od 2052019 se opět spouští provoz anketního systému.** Nově jsou v anketě zahrnuty i **celofakultní otázky**, takže každý student, který se ankety zúčastní, má nově možnost vyjádřit svůj názor na vedení a celkové dění na naší fakultě.+**Od 1312020 se opět spouští provoz anketního systému.** Nově jsou v anketě zahrnuty i **celofakultní otázky**, takže každý student, který se ankety zúčastní, má nově možnost vyjádřit svůj názor na vedení a celkové dění na naší fakultě.
  
  
Řádek 14: Řádek 14:
  
  
-Anketa je otevřena pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na předměty, vyučující nebo vedení FBMI za letní semestr akademického roku 2018/2019. Spokojenost či nesouhlas s děním na fakultě je možné poslat od __**205. do 1392019**__ +Anketa je otevřena pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na předměty, vyučující nebo vedení FBMI za zimní semestr akademického roku 2019/2020. Spokojenost či nesouhlas s děním na fakultě je možné poslat od __**131. do 2822020**__ 
  
 Všechny __**odpovědi jsou samozřejmě 100% anonymní**__, stejně jako tomu bylo v předešlých letech. Všechny __**odpovědi jsou samozřejmě 100% anonymní**__, stejně jako tomu bylo v předešlých letech.
Řádek 42: Řádek 42:
   * Poskytnutím zpětné vazby podáš vedení a vyučujícím cenné informace. Tím pomůžeš nejen sobě, ale hlavně svým kolegům. Jsme přece všichni na jedné lodi.   * Poskytnutím zpětné vazby podáš vedení a vyučujícím cenné informace. Tím pomůžeš nejen sobě, ale hlavně svým kolegům. Jsme přece všichni na jedné lodi.
   * Čím víc hlasů, tím více jsou slyšet. Říkat si, že tvůj hlas nemá váhu je chyba. Nakonec žijeme v parlamentní demokracii, tak to známe z praxe. **Každý hlas má váhu a každý se počítá!** Dohromady pak dají sbor, který bude slyšet až do nejvyšších pater.   * Čím víc hlasů, tím více jsou slyšet. Říkat si, že tvůj hlas nemá váhu je chyba. Nakonec žijeme v parlamentní demokracii, tak to známe z praxe. **Každý hlas má váhu a každý se počítá!** Dohromady pak dají sbor, který bude slyšet až do nejvyšších pater.
-  * Samozřejmě rádi oceníme vyplnění ankety i nějakou hmotnou odměnou. Proto každý semestr losujeme z účastníků v anketě pár lidí, kteří jsou potom odměněni. Čím? Třeba lístky do ZOO, Botanické zahrady, kina, divadal, poukazem do "Rokáče" a jinými drobnostmi. (//"Bože, jak můžou losovat, když je to anonymní!!!? To je nějaká šaráda!"// Pokud sis i ty položil tuhle otázku, pak mrkni do [[faq|FAQ]], kde se dozvíš, proč anonymita ohrožena není.+  * Samozřejmě rádi oceníme vyplnění ankety i nějakou hmotnou odměnou. Proto každý semestr losujeme z účastníků v anketě pár lidí, kteří jsou potom odměněni. Čím? Třeba lístky do ZOO, Botanické zahrady, kina, divadla, poukazem do "Rokáče" a jinými drobnostmi. (//"Bože, jak můžou losovat, když je to anonymní!!!? To je nějaká šaráda!"// Pokud sis i ty položil tuhle otázku, pak mrkni do [[faq|FAQ]], kde se dozvíš, proč anonymita ohrožena není.
 Jsme moc rádi, že i Ty se zajímáš o dění na fakultě a pomáháš nám zlepšovat její kvalitu. A nezapomínej. Každý hlas má svou váhu.  Jsme moc rádi, že i Ty se zajímáš o dění na fakultě a pomáháš nám zlepšovat její kvalitu. A nezapomínej. Každý hlas má svou váhu.