Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
uvod [2019/05/19 10:55]
spravce
uvod [2020/11/14 23:02] (aktuální)
spravce
Řádek 6: Řádek 6:
 ===!!POZOR, DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!!=== ===!!POZOR, DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!!===
  
-**Od 205. 2019 se opět spouští provoz anketního systému.** Nově jsou v anketě zahrnuty i **celofakultní otázky**takže každý student, který se ankety zúčastní, má nově možnost vyjádřit svůj názor na vedení a celkové dění na naší fakultě.+Dne 23112020 budou zveřejněny výsledky studentské ankety za letní semestr akademického roku 2019/2020blíže záložka VÝSLEDKY.
  
 +**Od 11.1. 2021 se opět spouští provoz anketního systému.** V anketě jsou zahrnuty i **celofakultní otázky**, takže každý student, který se ankety zúčastní, má nově možnost vyjádřit svůj názor na vedení a celkové dění na naší fakultě.
  
-Tento nový systém pro vyplnění anketních lístků v sobě zahrnuje **zcela přepracovaný způsob, jakým se názory studentů zaznamenávají a vyhodnocují.** Nové rozhraní je tedy přehlednější a pro vyplnění mnohem rychlejší, než jak tomu bylo u původního systému.+ 
 +Nový systém pro vyplnění anketních lístků v sobě zahrnuje **zcela přepracovaný způsob, jakým se názory studentů zaznamenávají a vyhodnocují.** Nové rozhraní je tedy přehlednější a pro vyplnění mnohem rychlejší, než jak tomu bylo u původního systému.
  
 __**Anketu lze vyplnit za pouhých pár minut!**__ __**Anketu lze vyplnit za pouhých pár minut!**__
  
  
-Anketa je otevřena pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na předměty, vyučující nebo vedení FBMI za letní semestr akademického roku 2018/2019. Spokojenost či nesouhlas s děním na fakultě je možné poslat od __**205. do 139.**__ +Anketa je otevřena pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na předměty, vyučující nebo vedení FBMI za zimní semestr akademického roku 2020/2021. Spokojenost či nesouhlas s děním na fakultě je možné poslat __**od 111. do 2622021**__ 
  
-Všechny __**odpovědi jsou samozřejmě 100% anonymní**__, stejně jako tomu bylo v předešlých letech.+Všechny __**odpovědi jsou samozřejmě 100% anonymní**__, stejně jako tomu bylo v minulých letech.
  
-Pokud máš zájem zlepšit prostředí na fakultě, ve kterém se každý den pohybujeme, věnuj pár minut vyplnění ankety. **Zpětná vazba je totiž velmi důležitá.** Právě díky ní může každý z nás přispět ke všeobecné spokojenosti na FBMI.+Pokud máš jako student zájem na tom, zlepšit prostředí na fakultě, ve kterém se každý den pohybujeme, věnuj pár minut svého času vyplnění ankety. **Zpětná vazba je totiž velmi důležitá.** Právě díky ní může každý z nás přispět ke všeobecné spokojenosti na FBMI.
  
 __**Anketu je možné vyplnit na této stránce:** [[https://anketa.cvut.cz|https://anketa.cvut.cz]]__ __**Anketu je možné vyplnit na této stránce:** [[https://anketa.cvut.cz|https://anketa.cvut.cz]]__
Řádek 35: Řádek 37:
 Anketa je tedy jedinečná možnost zasáhnout do dění na fakultě, podat zpětnou vazbu, ať už pozitivní, nebo negativní. Zlepšíte tak prostředí fakulty, nejen pro sebe, ale i pro své kolegy! **Anketa už přispěla k [[faq|mnoha změnám]]**. Anketa je tedy jedinečná možnost zasáhnout do dění na fakultě, podat zpětnou vazbu, ať už pozitivní, nebo negativní. Zlepšíte tak prostředí fakulty, nejen pro sebe, ale i pro své kolegy! **Anketa už přispěla k [[faq|mnoha změnám]]**.
  
-Elektronická část ankety probíhá vždy na konci semestru přes zkouškové období. Vyplnit ji lze [[https://anketa.is.cvut.cz/anketa/faces/student/index.jsp?locale=cs|ZDE]]. Přihlášení jako do KOSu.+Elektronická část ankety probíhá vždy na konci semestru přes zkouškové období. Vyplnit ji lze [[https://anketa.cvut.cz|ZDE]]. Přihlášení jako do KOSu.
  
 ==== Proč bys to měl vyplňovat právě Ty? ==== ==== Proč bys to měl vyplňovat právě Ty? ====
Řádek 42: Řádek 44:
   * Poskytnutím zpětné vazby podáš vedení a vyučujícím cenné informace. Tím pomůžeš nejen sobě, ale hlavně svým kolegům. Jsme přece všichni na jedné lodi.   * Poskytnutím zpětné vazby podáš vedení a vyučujícím cenné informace. Tím pomůžeš nejen sobě, ale hlavně svým kolegům. Jsme přece všichni na jedné lodi.
   * Čím víc hlasů, tím více jsou slyšet. Říkat si, že tvůj hlas nemá váhu je chyba. Nakonec žijeme v parlamentní demokracii, tak to známe z praxe. **Každý hlas má váhu a každý se počítá!** Dohromady pak dají sbor, který bude slyšet až do nejvyšších pater.   * Čím víc hlasů, tím více jsou slyšet. Říkat si, že tvůj hlas nemá váhu je chyba. Nakonec žijeme v parlamentní demokracii, tak to známe z praxe. **Každý hlas má váhu a každý se počítá!** Dohromady pak dají sbor, který bude slyšet až do nejvyšších pater.
-  * Samozřejmě rádi oceníme vyplnění ankety i nějakou hmotnou odměnou. Proto každý semestr losujeme z účastníků v anketě pár lidí, kteří jsou potom odměněni. Čím? Třeba lístky do ZOO, Botanické zahrady, kina, divadal, poukazem do "Rokáče" a jinými drobnostmi. (//"Bože, jak můžou losovat, když je to anonymní!!!? To je nějaká šaráda!"// Pokud sis i ty položil tuhle otázku, pak mrkni do [[faq|FAQ]], kde se dozvíš, proč anonymita ohrožena není.+  * Samozřejmě rádi oceníme vyplnění ankety i nějakou hmotnou odměnou. Proto každý semestr losujeme z účastníků v anketě pár lidí, kteří jsou potom odměněni. Čím? Třeba lístky do ZOO, Botanické zahrady, kina, divadla, poukazem do "Rokáče" a jinými drobnostmi. (//"Bože, jak můžou losovat, když je to anonymní!!!? To je nějaká šaráda!"// Pokud sis i ty položil tuhle otázku, pak mrkni do [[faq|FAQ]], kde se dozvíš, proč anonymita ohrožena není.
 Jsme moc rádi, že i Ty se zajímáš o dění na fakultě a pomáháš nám zlepšovat její kvalitu. A nezapomínej. Každý hlas má svou váhu.  Jsme moc rádi, že i Ty se zajímáš o dění na fakultě a pomáháš nám zlepšovat její kvalitu. A nezapomínej. Každý hlas má svou váhu.